Kontaktid pressile

Siit leiate pressi kontaktid.

Kontaktid pressile

Üldkontakt press@transpordiamet.ee

Margit Palm
Avalike suhete osakonna juhataja (liiklusteenistus - ühistransport, sõidukid, eksamid)
tel  5887 3706
e-post: margit.palm@transpordiamet.ee

Madle Mereste
Avalike suhete osakonna kommunikatsiooniekspert
(merenduse ja veeteede teenistus, lennundusteenistus)
tel 6205525
e-post: madle.mereste@transpordiamet.ee

Erki Varma 
Avalike suhete osakonna kommunikatsiooniekspert 
(maanteehoiu teenistus)
tel 5076900
e-post: erki.varma@transpordiamet.ee

Riina Kallas
Avalike suhete osakonna kommunikatsiooniekspert
(elektroonilised infokanalid)
tel 5847 0372
e-post: riina.kallas@transpordiamet.ee

Tarmo Ots
Avalike suhete osakonna välissuhete juht
(liikuvuse planeerimise teenistus)
tel 504 3803
e-post: tarmo.ots@transpordiamet.ee

Elo Kook
Avalike suhete osakonna peaspetsialist
(järelevalveteenistus)
tel 5850 5537
e-post: elo.kook@transpordiamet.ee

Kerstin Kolmann
Avalike suhete osakonna meediakampaaniate juht
(teavitustegevus ja liiklusohutuskampaaniad)
tel 5818 8452
e-post: kerstin.kolmann@transpordiamet.ee

Viimati uuendatud 03.05.2021