Kontaktid pressile

Siit leiate pressikontaktid.

Kontaktid pressile

Üldkontakt press@transpordiamet.ee

Margit Palm
Kommunikatsiooni- ja turundusosakonna juhataja
tel  5887 3706
e-post: margit.palm@transpordiamet.ee

Erki Varma 
Kommunikatsiooni- ja turundusosakonna kommunikatsiooniekspert 
(pressipäringud)
tel 5076900
e-post: erki.varma@transpordiamet.ee

Sille Tiitsmaa 
Kommunikatsiooni- ja turundusosakonna kommunikatsiooniekspert 
(üritused ja sotsiaalmeedia)
tel 5660 1730
e-post: sille.tiitsmaa@transpordiamet.ee

Riina Kallas
Kommunikatsiooni- ja turundusosakonna kommunikatsioonispetsialist
(veebileht ja sotsiaalmeedia)
tel 5847 0372
e-post: riina.kallas@transpordiamet.ee

Elo Kook
Kommunikatsiooni- ja turundusosakonna peaspetsialist
(sisekommunikatsioon)
tel 5850 5537
e-post: elo.kook@transpordiamet.ee

Kerstin Kolmann
Kommunikatsiooni- ja turundusosakonna meediakampaaniate juht
(teavitustegevus ja liiklusohutuskampaaniad)
tel 5818 8452
e-post: kerstin.kolmann@transpordiamet.ee

Aive Koplus
Kommunikatsiooni- ja turundusosakonna kommunikatsiooniekspert
(kujundus ja fotograafia)
tel 5826 7710
e-post: aive.koplus@transpordiamet.ee

Viimati uuendatud 14.07.2021