Väikelaevade ohutus

Transpordiameti väike- ja siseveelaevade osakond seisab hea selle eest, et paadisõit oleks ohutu.

Ohutu paadisõidu meelespea:

  • Veendu paadi ja varustuse korrasolekus
  • Jälgi ilmaolusid ning hinda oma teadmisi ja oskusi realistlikult
  • Seila selge peaga ja kanna päästevesti
  • Pane tähele teisi liiklejaid ja arvesta nendega
  • Hoia keskkonda
  • Hoia alati kaasas kasutusvalmis sidevahend

Väikelaevainspektorite kontaktid (väikelaevade ja alla 12 m kogupikkusega laevade ülevaatused)
 

Linn, maakond Vaneminspektor Aadress, e-post Telefon

Tallinn
Harjumaa
Raplamaa

Henn Kuum
Peeter Kask
Veiko Rosme

Lume 9, 10416 Tallinn
vslo@transpordiamet.ee
henn.kuum@transpordiamet.ee
peeter.kask@transpordiamet.ee
veiko.rosme@transpordiamet.ee

620 5753, 511 8822
620 5752, 5550 1195
620 5751, 524 3847

Läänemaa
Hiiumaa
Henn Kuum henn.kuum@transpordiamet.ee 620 5753, 511 8822

Pärnumaa

Mart Sameli

Merekalda 16, 93814 Pärnu
mart.sameli@transpordiamet.ee

 5341 2225

Saaremaa Peeter Kask Pärna 6, 93814 Kuressaare
peeter.kask@transpordiamet.ee
5550 1195
Tartu
Tartumaa
Viljandimaa
Jõgevamaa
Valgamaa
Põlvamaa
Võrumaa
Ida-Virumaa
Lääne-Virumaa



Oleg Barinski-Gesjuk
Arved Talu
Rait Prits

Väike-Turu 4, 51013 Tartu

oleg.barinski@transpordiamet.ee
arved.talu@transpordiamet.ee
rait.prits@transpordiamet.ee



730 2615, 524 3848
730 2616, 524 3839
730 2601, 5553 0062

Viimati uuendatud 11.02.2021