Kontaktid

Kontaktide leht on valmimisel.

Kontaktid pressile

Üldkontakt press@transpordiamet.ee

Margit Palm
Avalike suhete osakonna juhataja
(lennundusteenistus)
tel  5887 3706
e-post: margit.palm@transpordiamet.ee

Kai Simson
Avalike suhete osakonna kommunikatsiooniekspert
(maanteehoiu ja liikuvuse planeerimise teenistus)
tel 506 1407
e-post: kai.simson@transpordiamet.ee

Madle Mereste
Avalike suhete osakonna kommunikatsiooniekspert
(merenduse ja veeteede teenistus)
tel 6205525
e-post: madle.mereste@transpordiamet.ee

Merit Villandberg
Avalike suhete osakonna peaspetsialist
(liiklusteenistus - ühistransport, sõidukid, eksamid)
tel 5192 8743
e-post: merit.villandberg@transpordiamet.ee

Elo Kook
Avalike suhete osakonna peaspetsialist
(järelevalveteenistus)
tel 5850 5537
e-post: elo.kook@transpordiamet.ee

Kerstin Kolmann
Avalike suhete osakonna peaspetsialist
(teavitustegevus ja liiklusohutuskampaaniad)
tel 5818 8452
e-post: kerstin.kolmann@transpordiamet.ee

Teedevaldkonna esindused

Haapsalu esindus        
Tallinna mnt 7
90401 Haapsalu

Jõgeva esindus
Jaama 2
48305 Jõgeva

Jõhvi esindus
Pargi 54
41537 Jõhvi

Kuressaare esindus
Marientali tee 27
93820 Kuressaare

Kärdla esindus
Posti 4
92413 Kärdla

Paide esindus
Ringtee 4
72720 Paide

Põlva esindus
Keldrikaela tee 2
Mammaste küla
63211 Põlvamaa 

Pärnu esindus
Suur-Posti 20
80017 Pärnu

Rakvere esindus
Vallikraavi 2
44306 Rakvere

Rapla esindus
Savi tn 4
79514 Rapla

Tallinna esindus
Teelise 4
10916 Tallinn

Tallinna esindus
Heli 6
12618 Tallinn

Tartu esindus
Veski 23
51005 Tartu

Valga esindus
Tartu 6
68206 Valga

Viljandi esindus
Pargi 3a
71020 Viljandi

Võru esindus
Räpina 5a
65608 Võru

Lennundusteenistus
Lõõtsa 5
11415 Tallinn
Ülemiste City

Meresõiduohutuse teenistus
Lume 9
10416 Tallinn

Hüdrograafia- ja Navigatsioonimärgistuse teenistus
Valge 4 
11413 Tallinn

Laevaliikluse korraldamise osakond
Valge 3
11413 Tallinn

Meremeeste diplomeerimise osakond
Lume 9
Hundipea sadam
10416 Tallinn

Viimati uuendatud 01.01.2021